2015 yılında Ostim OSB' de kurulmuştur. Meteksan, Tübitak Sage, Roketsan, Vestel Savunma, Savronik gibi savunma sanayide öncü firmaların alt yüklenicisi olarak talaşlı imalat sektöründe çalışmaktadır. TALAŞLI İMALAT - Messav Savunma Sanayi

TALAŞLI İMALAT

2_1478339292.jpg

Messav Savunma üretim sektöründe birçok firmaya hizmet verdiği gibi firmaların özel ürün taleplerine de çözümler sunmaktadır.

Çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan Messav Savunma, bu amaçla çalışmalarına hız vermiş, gerekli olan teknolojik alt yapıyı ve eğitim seviyesi yüksek kaliteli kalifiyeli personel tabanını oluşturmuştur. Messav Savunma üretimde başarı için; teknolojinin gerekliliğine inanıp, bu amaçla en yeni teknolojiye sahip üretim araçlarını kullanmaktadır.

Hızla değişen teknoloji ile beraber kendisini her zaman yenilemeye özen gösteren Messav Savunma son teknolojiye sahip makine parkı ile hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve deneyimiyle Messav Savunma, üretim sektöründe önemli firmalar arasında yer almıştır.

Powered by Bilgeweb